Realitná kancelária Shark Real hľadá realitného makléra aj úplného začiatočníka práve vo vašom meste!

Shark real s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 12 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste cieľavedomý, flexibilný, disciplinovaný, baví Vás práca s ľuďmi, máte veľké sny a chcete zarábať tisíce eur mesačne? Tak ste na správnom mieste!
Sme rozrastajúci sa kolektív ambicióznych ľudí a do nášho tímu hľadáme práve Vás!
Práca v našej realitnej kancelárii je určená predovšetkým pre ľudí s praxou z obchodu a priameho predaja, podnikania, finančníctva, poisťovníctva alebo zo sieťového marketingu. ALE, pokiaľ si myslite, že na tuto prácu máte vlohy no zároveň nemáte žiadne skúsenosti z realitného biznisu alebo všeobecne z predaja , NEVADÍ, zabezpečíme Vám kvalitné zaškolenie a naučíme všetko od základov. U nás nájdete nadpriemerné finančné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu, marketingovú aj právnu podporu a priateľský kolektív.

Pre skúsenejších maklérov/manažérov:
Využite okamžitú možnosť otvoriť si kanceláriu vo vašom meste zastrešenú silným a spoľahlivým partnerom na trhu s realitami, a to bez akýchkoľvek poplatkov.

Náplň práce realitného makléra v našej spoločnosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- komunikácia s klientmi
- fotodokumentácia nehnuteľností a pozemkov
- príprava a spracovanie inzercie
- vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností
- administratívna práca v kancelárií
- sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností

- atraktívne odmeňovanie až do 70% z obratu
- možnosť kariérneho rastu za presne stanovených podmienok
- možnosť vlastnej pobočky
- provízia je netto, bez znižovania o dph, bez sťahovania akýkoľvek poplatkov
- marketingová podpora a právna podpora
- profesionálne vedenie
- osobná asistentka
- záujem o profesionálny a osobnostný rozvoj
- kolektív a tímová spolupráca
- školenie na rôzne témy z oblastí realitného trhu
- bezplatná inzercia na všetkých inzertných portáloch
- moderné obchodné priestory
- špeciálne mesačné bonusy pre najlepších maklérov
- motivačné súťaže o dovolenky
- firemné akcie (ročné vyhodnotenia, vzdelávacie semináre, grilovačky, športové dni)

Zašlite svoj životopis na uvedenú emailovú adresu. Venujeme sa každej žiadosti.
Pracovný pohovor bude uskutočnený po dohode na centrále spoločnosti v Piešťanoch prípadne veľkých vzdialeností ONLINE.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Chuť pracovať, vodičský preukaz, auto k dispozícii, seriózne vystupovanie, pro-klientske a pozitívne myslenie, komunikatívnosť, flexibilnosť, ambicióznosť, zodpovednosť, samostatnosť

Realitná kancelária Shark real s.r.o. je expandujúca realitná spoločnosť s viacerými pobočkami pôsobiaca na slovenskom trhu vedená tímom profesionálov s dlhoročnou praxou. Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností s využitím moderných postupov a technológii. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby s dôrazom na kvalitu, serióznosť a transparentnosť obchodu.
Práca v oblasti realít nebola nikdy finančne atraktívnejšia ako je teraz, dávame preto príležitosť novým kolegom, ktorí chcú doplniť náš rozrastajúci sa tím, prípadne si chcú otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti ďalších investícii.

Tešíme sa na spoluprácu :)

FB: facebook.com/sharkreal.sk
WEB: sharkreal.sk
EMAIL: [email protected]
ID: 4344718  Dátum zverejnenia: 26.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac