Hľadá sa ľudský prístup do novej predajne SHAPEN v Eurovea

SHAPEN s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda pri 160 hod. pracovnom úväzku je 1.000 EUR brutto. Konečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta. + osobné ohodnotenie do výšky 50 EUR brutto mesačne + zákonné príplatky za víkend SO - 50%, NE - 100% + finančný príspevok na stravovanie v najvyššej možnej sume, ktorú Zákon povoľuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitaj v našom barefoot kráľovstve! Do nášho pohodového tímu a neformálnej atmosféry hľadáme 3 nadšených a pozitívne naladených ľudí, ktorí majú vášeň pre módu. Ak si komunikatívny, trpezlivý a nebojíš sa nových výziev, si presne náš človek!

Tvojou úlohou bude venovať sa návštevníkom našej novej predajne v Eurovea a pomáhať im vybrať si z našej širokej ponuky barefoot topánok, kabeliek a doplnkov. Tvoja osobnosť a starostlivosť bude prispievať k tomu, aby každý zákazník odchádzal s úsmevom na tvári a s krásnymi kúskami, ktoré si u nás vyberie.

Náplň práce a zodpovednosti
• Poradenstvo pri výbere, obsluha a predaj.
• Obsluha bezhotovostných a hotovostných platieb
• Starostlivosť o predajňu a tovar v nej (dopĺňanie, aranžovanie a označenie tovaru, pravidelné inventúry, preberanie a spracovanie reklamácií a vratiek, atď).
• Administratívne úlohy, reporty, jednoduché skladové hospodárstvo.

Dôležité sú samozrejme aj Tvoje časové možnosti. Keďže potrebujeme pokryť otváracie hodiny predajne (10:00 - 21:00, aj počas víkendov), hľadáme  kolegyňu/kolegu, ktorý by sa vedel prestriedať so zvyškom tímu na krátky/dlhý týždeň.

• Príspevok na stravu v maximálnej zákonnej výške.
• Príplatky za víkendy.
• Zamestnanecké zľavy.
• Pri dlhodobej spolupráci krásne barefoot topánky zdarma.
• Pohodové, neformálne pracovné prostredie, príjemný kolektív.
• Zamestnanie v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti.
• Pravidelné teambuildingové akcie.

Prosíme o kontakt len záujemcov, ktorým časové možnosti umožňujú prácu medzi 10:00 - 21:00 hod., aj počas víkendov.
Na základe CV posúdime Vaše znalosti a predpoklady na danú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, v prípade nevýberu uchádzača v zmysle zákona č. 123/203 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Práca s počítačom - Základy

• Predchádzajúca prax nie je nutná, všetko Ťa naučíme :-)
• angličtina- aspoň základy, nákupné centrum navštevuje veľa zahraničných klientov

• Kladný vzťah k barefootu - výhodou

• Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
• Pozitívny a proaktívny prístup
• Ochota poradiť a pomôcť
• Časová flexibilita- ochota pracovať cez víkendy/krátky & dlhý týždeň/11-hodinové smeny

Shapen je slovenská značka barefoot obuvi, za ktorou stojíme my - Mia a Marek. Náš príbeh, ako sme sa dostali k barefoot, si vieš prečítať na našej web stránke www.shapenbarefoot.com.
Barefoot pre nás nie je len obuv, ale jedinečná myšlienka, komunita, životný štýl. Sme trendsetteri vo svete barefootu, prinášame jedinečnú kombináciu kvality, zdravia a módy. Myslíme a konáme nekonvenčne a aj vďaka tomu sme sa z malej lokálnej spoločnosti, vypracovali na značku s globálnym dosahom. Naše topánky nosia zákazníci vo viac ako 65 krajinách na celom svete a všetkých kontinentoch. Veľmi rýchlo rastieme a budeme radi, ak sa súčasťou nášho príbehu staneš aj Ty .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Štepanovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4829802  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac