Nudu nečakaj Hľadáme Eshop admina s kreatívnym myslením

SHAPEN s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka (13. plat) - na základe zrozumiteľne stanovených a merateľných výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme multitaskingovo zdatného kolegu, ktorý sa postará o celkovú správu nášho e-shopu a digitálneho marketingu. Tvojou úlohou bude nielen príprava vizuálnych podkladov pre eshop a správa obsahu nášho blogu, ale aj riadenie akcií, zliav a výpredajových ponúk. Zároveň intenzívne pracujeme na redizajne aktuálneho eshopu a budeme radi, ak sa budeš podieľať či už nápadmi alebo po admin stránke.

Budeš mať zodpovednosť za správne zobrazenie a poradie produktov na našom eshope, vrátane úpravy atribútov a parametrov produktov. Taktiež budeš aktívne spolupracovať s externými dodávateľmi.

Okrem toho budeš zabezpečovať správu obchodu na sociálnych sieťach, ako aj katalógov v Google a Meta, a zabezpečovať správne fungovanie feedov na stránkach cenových porovnávačov.

Ak máš skúsenosti s prácou v oblasti digitálneho marketingu a e-shopového prostredia a vieš efektívne komunikovať a riešiť problémy, neváhaj nám zaslať svoj životopis. Tešíme sa na možnosť spolupráce s tebou!

Detailný popis úloh:

Marketing

  • Príprava vizuálnych podkladov pre eshop

  • Správa blogu (publikovanie textov a obrázkov od copywritera)

  • Jednoduché úpravy produktových fotografií a bannerov (Photoshop)

  • Vytváranie akcií, zliav a výpredajovej ponuky

  • SEO optimalizáciu eshopu

  • Možnosť kreatívnych nápadov ako aj ich realizácia

Produkty & Objednávky

  • Starostlivosť o zverené produktové portfólio, nahadzovanie nových a správa existujúcich produktov

  • Kontrola a spracovanie objednávok v internom systéme

  • Riešenie vzniknutých problémov s objednávkami

Externé prepojenia

  • Komunikácia s web vývojármi, pri riešení nových funkcionalít eshopu, alebo vzniknutých problémov

  • Komunikácia a spolupráca s dodávateľmi služieb pre eshop (programátori, affiliate, externý sklad, Superfaktúra, Ecomail, Retino, Merchant center, a pod.)

  • Dohľad a správa správneho fungovania externých prepojení, API, feedov

  • Správa obchodu na Facebooku a Instagrame (obchodný manažér)

  • Správa katalógov v Google a Meta

  • Práca s XML feedmi, správa produktov a zabezpečenie fungovania feedov na stránkach cenových porovnávačov (Glami, Heureka, Stileo, Shopalike…)

  • Komplexné zastrešenie ďalších jazykových mutácií eshopu

  • Spolupráca na prebiehajúcom redizajne eshopu a spustení na novej platforme.

  • Práca s Excelom

  • Sledovanie Google Analytics

  • Pravidelný reporting

• Variabilná zložka mzdy (13. plat) - na základe zrozumiteľne stanovených a merateľných výsledkov.

• Príležitosť zamestnať sa v mladej, no stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti.

• Možnosť vzdelávania (kurzy, školenia).

• Vysoká miera samostatnosti v rozhodovaní a kompetenciách na pozícií.

• Technologické zázemie – notebook, telefón.

• Každý 1/4 rok 1 pár barefoot topánok zdarma- dbáme o zdravie našich zamestnancov.

• Zamestnanecké zľavy.

• Príspevok na stravu.

• Máme naozaj vynikajúcu kávu :-)

• Pohodové, neformálne pracovné prostredie v nových kancelárskych priestoroch v Eurovea.

Na základe CV posúdime Vaše znalosti a predpoklady na danú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, v prípade nevýberu uchádzača v zmysle zákona č. 123/203 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

• anglický jazyk

• tímový hráč s dobrým time-managementom

• flexibilita

• pozitívny prístup, komunikatívnosť, dôslednosť

• systematický prístup k práci, doťahovanie úloh

• aktívna práca s počítačom a používanie technológií

Shapen je slovenská značka barefoot obuvi, za ktorou stojíme my - Mia a Marek. Náš príbeh, ako sme sa dostali k barefoot, si vieš prečítať na našej web stránke www.shapenbarefoot.com.
Barefoot pre nás nie je len obuv, ale jedinečná myšlienka, komunita, životný štýl. Sme trendsetteri vo svete barefootu, prinášame jedinečnú kombináciu kvality, zdravia a módy. Myslíme a konáme nekonvenčne a aj vďaka tomu sme sa z malej lokálnej spoločnosti, vypracovali na značku s globálnym dosahom. Naše topánky nosia zákazníci vo viac ako 65 krajinách na celom svete a všetkých kontinentoch. Veľmi rýchlo rastieme a budeme radi, ak sa súčasťou nášho príbehu staneš aj Ty .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Štepanovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4814604  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac