Smoothie artist

Shake Theory s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 5A, 821 09 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6,5 EUR/hod.Bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posily do nášho tímu Shake Theory!

Shake Theory, ako úplne nový brand na Slovensku, je špecializovaný smoothie bar so sídlom v srdci Bratislavy. Koncept, ktorý napadol zakladateľom už pred rokmi v Kanade, sa konečne realizuje a preto ku nám hľadame posily, ktoré budú s nami už od úplného začiatku. Náš cieľ je viac než len byť nejaký smoothie bar; chceme vytvoriť  živú komunitu, ktorá oslavuje športwellness a lokálnu komunitu. Preto sa budeme snažiť vytvoriť príjemné prostredie, kde sa ľudia môžu stretávaťzdieľať svoje príbehy a navzájom sa inšpirovať k zdravšiemu životu.

Ako Shake Theory Smoothie Artist  budete pracovať v dynamickom prostredí pod vedením a s podporou vedúceho prevádzky. Medzi Tvoje kľúčové aktivity bude patriť denná príprava rôznych ikonických smoothies, udržiavanie čistého prostredia bezpečného pre potraviny a hlavne poskytovanie výnimočného zákaznického servisu našim klientom.

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníkov s priateľským prístupom (ponúknite pomoc a zodpovedajte všetky otázky, ktoré môžu mať)
  • Príprava surovín pre prípravu smoothies
  • Príprava jednotlivých smoothies podľa predpísaného postupu (dôležité je dodržanie štandardných receptov, teda presných množstiev ingrediencií a techniky prípravy)
  • Dodržanie štandardu prezentácie, aby každé smoothie vyzerali lákavo a chutne
  • Personalizácia zážitku zákazníka - oslovenie ich menom, potvrdenie ich preferovaného typu kľúčových ingrediencií a poskytnutie doplnkov podľa požiadavky zákazníka
  • Udržovanie čistoty a poriadku na pracovnom mieste spolu s dodržiavaním správnych postupov hygieny, aby sa udržalo hygienické prostredie a predišlo kontaminácii
  • Monitorovanie stavu zásobu ingrediencií a včasné informovanie nadriadeného o potrebe doplnenia zásob či akýchkoľvek nedostatkoch
  • Pomoc s každodennými prevádzkovými úlohami, vrátane práce s pokladňou, dodržiavanie bezpečnostných a zabezpečovacích protokolov a pomoc pri doplnových úlohách podľa potreby.

Minimálne pracovné požiadavky

  • Pozitívny, komunikatívny a ochotný prístup
  • Záujem o šport a zdravý životný štyl
  • Loajalita, zodpovednosť a tímový duch
  • Flexibilná dostupnosť počas týždňa od 10:00 do 20:00
  • Plný úväzok - môžnosť pracovať 32-40 hodín týždenne
  • Čiastočný úväzok - možnosť pracovať 14-24 hodín týždenne (ekvivalent 2-3 dni v týždni)

  • Práca v mladom a priateľskom kolektíve v modernej spoločnosti, ktorá podporuje kariérny rozvoj a oceňuje individualitu
  • Veľkorysé bonusové štruktúry (len pre zamestnancov na plný úväzok)
  • Zľavy na predávaný sortiment, plus denne 1 shake free
  • Možnosť nosenia neformálneho oblečenia
  • Úhrada poplatkov za poskytnutie zdravotného preukazu / odborných školení v prípade potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Gastro

Počet rokov praxe

1

  • 1 rok skúseností v maloobchode alebo reštauráciách/baroch (výhodou, nie však podmienkou)
  • 1 rok skúseností so zákazníckym servisom (výhodou, nie však podmienkou)

Shake Theory, ako úplne nový brand na Slovensku, je špecializovaný smoothie bar so sídlom v srdci Bratislavy. Koncept, ktorý napadol zakladateľom už pred rokmi v Kanade, sa konečne realizuje a preto ku nám hľadame posily, ktoré budú s nami už od úplného začiatku. Náš cieľ je viac než len byť nejaký smoothie bar; chceme vytvoriť živú komunitu, ktorá oslavuje šport, wellness a lokálnu komunitu. Preto sa budeme snažiť vytvoriť príjemné prostredie, kde sa ľudia môžu stretávať, zdieľať svoje príbehy a navzájom sa inšpirovať k zdravšiemu životu.

Kontakt

ID: 4816237  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.