Administratívna pracovníčka - Koordinátor

SH Agentúra, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe možné zvýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná telefonická a emailová komunikácia so zamestnancami, vodičmi a koordinátormi
- aktívne vyhľadávanie pracovných možností a kontrola pracovísk
- každodenná telefonická komunikácia s našimi klientmi
- aktívne vyhľadávanie pracovných kandidátov
- aktívne podieľanie sa na chode agentúry
- administratívne práce a starostlivosť o chod kancelárie

Stravné lístky hradené v plnej miere zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Prax v oblasti personalistiky, s vyhľadávaním a oslovovaním kandidátov výhodou
- Aktívna znalosť maďarského jazyka podmienkou
- Samostatnosť, aktívnosť
- Flexibilita
- Organizačné schopnosti
- vidičský preukaz skupiny B

ID: 4123407  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac