Logo SGS Technologies, s.r.o.

Staň sa súčasťou nášho tímu ako Vision technik

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiac+ po skúšobnej dobe navýšenie mzdy o osobné ohodnotenie, ktoré je vo výške cca 10-12% hrubej mzdy. Výška mzdy závisí od celkového zhodnotenia kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu ako Vision technik a práca bude zahŕňať:

  • Nastavovanie a obsluha pridelených vision zariadení
  • Zavádzanie a riadenie zmien/odchýliek a aktualizácia programov na zariadeniach
  • Návrh a príprava prípravkov súvisiacich so zverenými zariadeniami
  • Zabezpečenie opakovateľnosti a stability zvereného procesu
  • Návrh a implementácia novej technológie
  • Implementácia zlepšovacích metód za účelom znižovania výrobných nákladov
  • Analýza nezhôd v procese výroby a stanovenie opatrení na ich elimináciu v spolupráci s oddelením kvality
  • Byť trénerom a formou tréningov pripravovať zamestnancov ako postupovať pri obsluhe zariadení a zvyšovať ich kvalifikáciu
  • Zabezpečenie podkladov pre údržbu na zverených zariadeniach
  • Zabezpečenie plynulého chodu zverených zariadení a okamžitú nápravu/odstránenie porúch

Spoločnosť ti umožní:

  • Pracovať s modernými technológiami a zariadeniami
  • Hľadať nové spôsoby, ako zlepšiť výrobu
  • Tréningy a zvyšovanie svojej kvalifikácie

  • Ročné prehodnotenie mzdy a možnosť odmien a bonusov ti zabezpečia finančnú stabilitu a motiváciu na tvorbu kvalitnej práce.
  • Pružná pracovná doba ti umožní prispôsobiť si prácu podľa tvojich potrieb a záujmov.
  • Dynamické a kreatívne pracovné prostredie s mladým kolektívom.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie životopisu na email: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

techniky/elektrotechniky

Pridaj sa k nám ak:

  • Máš technickú angličtinu.
  • Máš dôraz na detail a zodpovedný prístup.
  • Máš dobré komunikačné zručnosti.
  • Si flexibilný a vieš pracovať samostatne.
  • Vieš programovať? Je to výhoda!

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk

Kontakt

ID: 4795841  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac