Operátor výroby - obsluha SMT liniek

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiacZákladná mzda pre uchádzača je vo výške 800 EUR/brutto+variabilná zložka vo výške 150 EUR/brutto k základnej mzde. Výška mzdy závisí od celkového zhodnotenia kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osadzovanie dosiek plošných spojov rôznych typov pre zákazníkov po celej Európe.

• obsluha strojov a zariadení v SMT linke
• práca podľa výrobných a procesných postupov
• dodržiavanie kvalitatívnych nariadení

2.smenná prevádzka
víkendy a sviatky voľné
koncoročné odmeny
možnosť kariérneho postupu

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax na SMT linke výhodou
aktívny prístup a vysoká miera samostatnosti
zmysel pre poriadok, čistotu a dodržiavanie pravidiel

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 4783849  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac