Operátor-obsluha technologických liniek

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe + 30eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha technologických liniek na osadzovanie plošných spojov (PCB) technológiou SMT
-spájkovanie vývodových súčiastok na DPS
-bežná údržba stroja
-ostatné práce súvisiace s osádzaním DPS

kariérny rast aj pre absolventov
bonus za dochádzku
bonus za produktivitu
práca na 2. smeny

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím životopis na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

-spoľahlivosť, zodpovednosť,precíznosť
-znalosť elektrotechnických súčiastok vítaná
-prax v elektrotechnickom priemysle (technologických liniek)

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 4096250  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac