Riaditeľ podniku

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
• Definovať ľudské zdroje a prostriedky potrebné pre realizáciu činností podniku.
• Definovať stratégiu smerovania podniku a motivovať zamestnancov pri dosahovaní cieľov.
• Zodpovednosť za marketing podniku.
• Komunikácie s obchodnými partnermi, rozvoj a udržiavanie obchodných vzťahov.

-služobné auto

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím životopis na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Líderská osobnosť s proaktívnym a zodpovedným prístupom k práci
Schopnosť viesť kolektív
Technické a manažérskej schopnosti v elektrotechnickej oblasti
Obchodné a finančné zručnosti

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

Spoločnosť sa etablovala na Slovensku v roku 2006 a stala sa dôveryhodným partnerom v oblasti poskytovania elektronických služieb (EMS, box build, ...) a aj pre dodávateľov v rámci automobilového priemyslu. Firma využíva moderný postup manažmentu a systém štíhlej výroby. Používame špičkové nástroje, vďaka ktorým vieme poskytnúť produkty a služby tej najvyššej kvality.

Spoločnosť SGS Technologies je držiteľom certifikátu systému manažmentu kvality v súlade s EN ISO 9001:2015.

Významným míľnikom je aj získanie UL certifikácie v roku 2018 pre výrobe káblových zväzkov.

Adresa spoločnosti

SGS Technologies
Aténska 17
04013 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Bednáriková
Tel.: +421513240020
E-mail: poslať životopis
ID: 3929879  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac