Pracovník skladu

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivar, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
550-600 Eur brutto (výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem materiálu, kontrola druhu, množstva a zjavných chýb
zaskladnenie materiálu
príprava a výdaj materiálu do výroby
ostatná manipulácia s materiálom

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím životopis na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odolnosť voči stresu
schopnosť dosahovať požadované výsledky
bezúhonnosť
zdravotná spôsobilosť
práca na zmeny po dohode
prax na pozícií pracovník skladu výhodou

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 3719809  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-600 Eur brutto (výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta)