Kontrolór kvality

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská, Prešov
Termín nástupu
ihneď
700-800 EUR brutto. Výška mzdy závisí od celkového zhodnotenia kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné povinnosti:
-zodpovednosť za kontrolu kvality výrobkov podľa pracovných a kontrolných inštrukcií,
-vykonávať pravidelnú kontrolu na 1.kuse a medziperačnú kontrolu, finálnu a kontrolu na opravovaných kusoch,
-frekvenciu kontrolu vykonávať podľa AQL
-spolupodieľať sa pri znižovaní výroby chybných várobkov a skrepu,
-zodpovednosť za zónu chybných výrobkov, t.j.správny zápis, uskladnenie a čo najrýchlejšie ukončenie opravy
-motivácia sústavného procesu zlpešovania svoimi vlastnými námetmi a podnecovanie svojich operátorov na sústavné zlepšenia v dosiahnutí kvality na vyrábaných výrobkoch.
Zodpovednosť za:
-kvalitu práce,kvalitu výrobkov, medzioperačnú kontrolu
-výstupná kontrola výrobkov
-triedenie
-uvoľnenie prvého kusu
-trénovanie operátorov podľa IPC normy
Kompetencie:
-pozastavenie výroby v prípade výskytu nezhôd
-uvoľnenie výroby

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím životopis na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 3630581  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-800 EUR brutto. Výška mzdy závisí od celkového zhodnotenia kandidáta.