Vedúci ekonomického oddelenia

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1, Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700-900 Eur (brutto) Výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva v programe Pohoda
- účtovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr
- účtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov, interných dokladov
- evidencia hmotného a nehmotného majetku
- spracovanie mesačných výkazov DPH, daňového priznania k dani z príjmov PO, daňového priznania z motorových vozidiel
- podpora pri účtovaní miezd
- podpora pri účtovaní skladových pohybov
- spracovanie štatistiky, intrastatu

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite životopis na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v spoločnosti SGS Technologies, s.r.o. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Skladové hospodárstvo - pokročilý
POHODA - expert

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť,
- precíznosť,
- časová flexibilita,
- samostatnosť pri práci,
- schopnosť neustáleho sa vzdelávania sa v odbornej oblasti.

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

Adresa spoločnosti

SGS Technologies
Aténska 17
04013 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Bednáriková
Tel.: +421915229219
E-mail: poslať životopis
ID: 3573554   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-900 Eur (brutto) Výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta.