Operátor-obsluha technologických liniek

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 Eur brutto + 100Eur variabilná zložka (výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha technologických liniek - osadzovanie plošných spojov (PCB) technológiou SMT
-spájkovanie vývodových súčiastok na DPS
-bežná údržba stroja
-ostatné práce súvisiace s osádzaním DPS

kariérny rast aj pre absolventov
dochádzkový bonus

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím životopis na email: e.bednarikova@sgstech.sk .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

-spoľahlivosť, zodpovednosť,precíznosť
-znalosť elektrotechnických súčiastok vítaná
-prax v elektrotechnickom priemysle (technologických liniek)

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

Adresa spoločnosti

SGS Technologies
Aténska 17
04013 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Bednáriková
Tel.: +421915229219
E-mail: poslať životopis
ID: 3444515   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 Eur brutto + 100Eur variabilná zložka (výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta)