Operátor vo výrobe

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montážne práce,
-osadzovanie vývodových súčiastok na DPS,
-pájkovanie,
-krimpovanie,
-príprava a spracovanie káblových zväzkov,
-balenie hotových výrobkov,
-vizuálna kontrola výrobkov.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
Práca je priamo v Prešove, dobrá dostupnosť ( cca 5 min. od vlakovej a autobusovej stanice).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

jemná motorika
manuálna zručnosť
dobrý zrak
ochota pracovať na zmeny

Ako dôveryhodný partner organizácií v celej Európe, sme jedným z vedúcich podnikov v oblasti poskytovania služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „ box build“. Naši zákazníci nám pravidelne vravia, že volia našu spoločnosť ako svojho partnera z nasledujúcich dôvodov:

Máme vzdelaný a skúsený tím. Naši kolegovia disponujú technickými a praktickými skúsenosťami. Sú vzdelaní a odborne vyškolení, aby Vám mohli poskytnúť tie najlepšie EMS služby.
Pohotový a operatívny prístup. To je presne to, prečo sme tu.
Zameranie na Vaše požiadavky a potreby. Povedzte nám, čo požadujete a my to operatívne spravíme. A pokiaľ si budeme myslieť, že existuje efektívnejší spôsob, ako to realizovať, navrhneme Vám ho.
Dôraz na spoľahlivosť, rýchlosť a konkurenčné ceny. Môžete sa na nás spoľahnúť. Môžete si byť istí, že Vám poskytneme výrobky tej najlepšej kvality v čo najkratšom možnom čase. Za nás hovorí naša práca.
Efektívna produkcia vďaka modernému riadeniu a zoštíhlenej výrobe. Aplikujeme najnovšie spôsoby a metódy riadenia výroby a prevádzky – a funguje to! V jednoduchosti je sila - preto sme odstránili zbytočné procedúry a môžeme sa zamerať na kvalitu, efektívnosť a produktivitu našej práce.
Vysoko kvalitná výroba, technológie a nástroje. Iba tie najlepšie technológie môžu vytvárať tie najlepšie produkty. Súhlasíte? Spolu s naším know-how a dlhodobými skúsenosťami máte v nás konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete.

Adresa spoločnosti

SGS Technologies
Aténska 17
04013 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Bednáriková
Tel.: 0915229219
E-mail: poslať životopis
ID: 3083475   Dátum zverejnenia: 13.11.2017