Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - Vráble

SGP - Sorting Group s. r. o.

Miesto práce
Staničná 502, Vráble-Pri stanici
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,5 EUR/hod.Možnosť práce na Dohodu alebo živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie práce podľa pracovných inštrukcií na vstrekolisoch a iných zariadeniach
- informovanie nadriadeného o prípadných problémoch týkajúcich sa kvality výrobkov, stavu výrobných zariadení alebo pomôcok
- návrhy na zlepšenie procesov a pracovných postupov
- vykonávať samokontrolu výrobkov a vyradenie chybného výrobku
- zodpovednosť iniciovať opravu alebo údržbu

- možnosť práce na Dohodu o vykonaní práce (5,50 eura/hod. v hrubom)
- živnosť 7 euro/hod.
- zákonné príplatky

Životopis s poznámkou operátor Vráble - zasielať na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny Po-Pia
- disciplinovanosť
- flexibilita
- zručnosť

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3964431  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.