Skladník - Krásno nad Kysucou

SGP- Sorting Group s.r.o. – Žilina

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
6 - 9,2 EUR/hod.DOVP 6€/hod brutto bez oprávnenia na obsluhu VZV živnosť 7,8€/hod brutto bez oprávnenia na obsluhu VZV živnosť 8,8€/hod s oprávnenia na obsluhu VZV W1 živnosť 9,2€/hod s oprávnením na obsluhu VZV W2 + zákonné príplatky aj pre živnostníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v trojzmennej prevádzke (po-pia)

- presun výrobkov na kontrolu/expedíciu

- stohovanie krabíc

- zásobovanie výrobných liniek

- pomocné práce vo výrobe

- balenie materiálu pred exportom

- oprávnenie na obsluhu VZV kategórie W1 výhodou (zvýhodnená hodinová sadzba)

- 35€ bonus za odporúčanie pracovníka pre DOVP aj živnostníkov
- príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu a sviatky aj pre živnostníkov
- služby koordinátora
- dlhodobá spolupráca
- obhliadka pracoviska pred nástupom
- zaškolenie na pracovisku

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z dôvodu časového obmedzenia budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor a obhliadku pracoviska pred nástupom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.
ID: 4651385  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.