Можливість для людей з України

Skladový operátor s VZV- Žilina

SGP- Sorting Group s.r.o. – Žilina

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
9 EUR/hod.živnosť 9€/hod + zákonné príplatky aj pre živnostníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 2 zmenný pracovný režim (po-pia)
- v prípade záujmu možná práca aj cez víkend
- vykladanie/ nakladanie expedícia tovaru
- pomocné práce v sklade
- platné oprávnenie na obsluhu VZV kategórie W1 podmienkou

- služby koordinátora
- obhliadka pracoviska pred nástupom
- dlhodobá spolupráca
- zákonné príplatky aj pre živnostníkov

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z dôvodu časového obmedzenia budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov s pozvánkou na pracovný pohovor a obhliadku pracoviska pred nástupom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.
ID: 4415954  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.