Skladník- Dolný Kubín

SGP- Sorting Group s.r.o. – Žilina

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
9 EUR/hod.9€/hod - SZČO 6,5€/hod brutto pre DOVP + zákonné príplatky aj pre živnostníkov + bonus za odporúčanie pracovníka 35€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s VZV a doržiavanie zásad bezpečnosti, kontroly a údržby
• Stohovanie, ukladanie a prevoz prázdneho balenia
• Dodržiavanie FIFO pri zaskladnení a vyskladnení
• Vyloženie a naloženie materialu z dopravného prostriedku
• Kontrola dodaného materiálu, porovnanie s dodacím listom
• Zabezpečiť výdaj a príjem materialu v externých skladoch – uloženie, poriadok
• Tlač paletových štítkov, fyzické uloženie materiálu do buniek
• Výdaj materiálu do výroby podľa výdajkového listu (načítanie etikiet, uloženie paliet do
výdajnej zóny
• Príjem hotových výrobkov z výroby (načítanie etikiet, nahratie hotových výrobkov z
výroby, zadelenie do buniek, inventúra v sklade
• Evidencia skladu
• Príjem a vykládka externého materiálu a hotových výrobkov
• Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku a na zverených VZV.
• Dodržiavanie zásad BOZP a ochrany životného prostredia
• Vykonávanie ostatných, súvisiacich činností podľa nariadenia vedúceho zamestnanca
Práca na 3 zmeny

- bonus za odporúčanie pracovníka 35€
- obhliadka pracoviska pred nástupom
- zaškolenie na pracovisku
- služby koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika

podmienkou sú skúsenosti s obsluhou motorového vozíka, potrebné osvedčenie na ručne vedené vozíky a osvedčenie na obsluhu motorových vozíkov,

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.
ID: 4404818  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.