Operátor výroby- navešávania Čadca

SGP- Sorting Group s.r.o. – Žilina

Miesto práce
Čadca
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 - 7,9 EUR/hod.6,0 €/hod - Dohoda o vykonaní práce 7,9€/hod- živnosť + príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vešanie kovových produktov na závesné systémy (max 0,7kg)
- Vizuálna kontrola povrchovo upravených kovových dielov
- Balenie, presun dielov, ručné opravy výrobkov
- Práca vhodná pre mužov/ženy.
- Práce sa vykonávajú na základe vešiaceho, kontrolného a baliaceho predpisu

- dvojzmenná prevádzka
- nenáročná práca vhodná pre ženy aj mužov
- bonus za odporúčanie pracovníka
- služby koordinátora
- dlhodobá spolupráca
- administratívna pomoc živnostníkom
- rýchle zaškolenie na pracovisku

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Po prehodnotení jednotlivých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

bez požiadavky na prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.
ID: 4225197  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.