Reagujte bez životopisu

Pani/slečna na pomoc v domácnosti

SG business consulting, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, spoľahlivú, poriadkumilovnú a najmä diskrétnu pani na upratovanie dvoch bytových priestorov. Každodennou náplňou práce je príprava zdravých jedál (raňajky, obed a večera) z pripraveného jedálnička, upratovanie bytových priestorov, pranie, žehlenie, nákupy a pomocné práce.
Vyžadujeme časovú flexibilitu, diskrétnosť a vysoké pracovné nasadenie.
Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a nadštandardné finančné ohodnotenie.
Nevyhnutnosťou je vodičský preukaz. Prosíme zasielať životopisy spolu s fotografiou alebo volajte na telefónne číslo 0905 286 258 .

Pracovná pozícia je zadaná pre súkromnú osobu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Konzultácie v oblasti obchodu, prevádzka stravovacieho zariadenia a pohostinstva.
ID: 4201311  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.