Softvérový analytik v energetike

SFÉRA, a.s.

Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacHrubá mzda od 2000 eur, ktorá je tvorená základnou zložkou mzdy 1300 eur, variabilnou zložkou mzdy 700 eur, ak uchádzač spĺňa všetky požiadavky Základná aj variabilná zložka mzdy môže byť individuálne navýšená v závislosti od pracovných skúseností Konečná výška mzdy je predmetom dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom Dôkladne zvažujeme schopnosti kandidátov a sme otvorení férovému odmeňovaniu, s ohľadom na skúsenosti a situáciu na trhu práce Vítame v našom tíme kvalifikovaných odborníkov z oblasti energetiky, dopravy a priemyslu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si vedieť ako funguje trh s elektrinou, ako sa dá predikovať spotreba, ako výrobcovia vedia koľko elektriny majú vyrobiť, ako sa zabezpečuje rovnováha v sieti? S nami môžeš spoznať pojmy ako agregácia flexibility, komunitná energetika, alebo nominácie cezhraničných kapacít. Spoznáš ľudí z rôznych spoločností, od oblasti výroby meradiel, cez startupy, až po účtovné systémy, či štátne spoločnosti. K tomu všetkému naberie Tvoja práca aj hlbší zmysel, v podobe podpory ekológie tejto planéty.

O náplni práce:

Analýza, správa požiadaviek a návrh riešenia
Tvorba zadaní pre programátorov v zmysle požiadaviek zákazníka a návrh riešenia
Tvorba analytických modelov
Tvorba testovacích scenárov, testovanie
Tvorba dokumentácie (technická dokumentácia, špecifikácie, zoznam zmien atď.)
Komunikácia so zákazníkom a s jednotlivými oddeleniami
Prezentácia výsledkov zákazníkom
Návrh biznis logiky v systéme, integrácia s okolitými systémami a rozšírenie existujúceho systému o nové funkčné oblasti
Príprava workshopov pre tím

O projekte

Kľúčová úloha - Analýza, správa požiadaviek a návrh riešenia
Softvérové riešenie – Obchod, dodávka a distribúcia energií
Oblasť - Energetika
Počet pracovníkov v projektovom tíme: 17
Potenciálny technologický posun: Produktový manažér

Flexibilný pracovný čas
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Príspevok na stravné vo výške 4,50 eur
Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
Sauna a posilňovňa na pracovisku
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Možnosť práce z domu
Prístup k moderným technológiám
Pozícia je vhodná aj pre osoby so zdravotným znevýhodnením (ZŤP)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii Analytik, Tester, Energetika - výhodou.

Odborné znalosti:
BPMN - Business Process Model and Notation - výhodou
Design Patterns - výhodou
Enterprise Architect - výhodou

Iné:
Dôslednosť
Schopnosť analytického myslenia
Komunikatívnosť
Motivácia učiť sa nové technológie

Sme spoločnosť dodávajúca informačné systémy pre veľké podniky, pracujeme na projektoch v energetike, priemysle a doprave. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia sú informačné technológie, služby a poradenstvo. Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude spolu s nami pomáhať spoločnosti rásť, rád sa zapojí do nových aktivít a bude spolu s nami vytvárať priestor pre úspech našich klientov. V našej spoločnosti máme príležitosti pre vzdelávanie, individuálne štúdium, výskum a inovácie. Pre zamestnancov organizujeme dobrovoľné teambuildingy a športové akcie. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií k pracovnej ponuke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Iľová
E-mail: poslať životopis
ID: 4720030  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac