Špecialista verejného obstarávania

SFÉRA, a.s.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacod 800 eur (základná zložka mzdy podľa skúseností kandidáta) + pohyblivá zložka mzdy (do 400 eur mesačne) + ročný bonus (v závislosti od firemných výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie administratívnych a metodických úkonov
Komunikácia s verejným obstarávateľom v procese verejného obstarávania (ďalej len VO)
Realizovanie činností spojených s procesom VO
Zabezpečenie požadovaných podkladov pre VO (certifikáty, referencie, právne doklady, preklady, notárske overovania a pod.)
Príprava podkladov do tendrov a zosúladenie so zákonom o VO
Pravidelné sledovanie legislatívnych zmien a noviniek v oblasti VO
Participácia na aktualizácii podkladov pre VO ekonomického charakteru v spolupráci s úsekom ekonomiky
Aktívna spolupráca s HR oddelením v rozsahu potrieb zákona o VO (certifikáty špecialistov, CV a ďalšie)
Organizovanie interných stretnutí
Účasť na interných obchodných stretnutiach
Tvorba zápisov z porád
Vybavovanie requestov prichádzajúcich na všeobecnú e-mailovú adresu sales oddelenia
Práca so systémom CRM
Tvorba reportov

Flexibilný pracovný čas
Kurzy angličtiny
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
Sauna a posilňovňa na pracovisku
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Prístup k moderným technológiám

Prosíme kontaktovať e-mailom s odborným životopisom, príp. motivačným listom a informáciou odkedy je možné u nás sa zamestnať. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, Ekonomika, Verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť zákona o verejnom obstarávaní a súvisiace vyhlášku v platnom znení - podmienkou
Komunikatívnosť a príjemné, reprezentatívne vystupovanie
Dobrá organizácia práce
Samostatnosť a precíznosť
Spoľahlivosť
Teamový hráč
Orientácia na kvalitu práce
Pro-zákaznícka orientácia
Dobrý Time management

Sme spoločnosť dodávajúca informačné systémy pre veľké podniky, pracujeme na projektoch v energetike, priemysle a doprave. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia sú informačné technológie, služby a poradenstvo. Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude spolu s nami pomáhať spoločnosti rásť, rád sa zapojí do nových aktivít a bude spolu s nami vytvárať priestor pre úspech našich klientov. V našej spoločnosti máme príležitosti pre vzdelávanie, individuálne štúdium, výskum a inovácie. Pre zamestnancov organizujeme dobrovoľné teambuildingy a športové akcie. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií k pracovnej ponuke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3783264  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac