PL/SQL programátor

SFÉRA, a.s.

Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacHrubá mzda od 1800 eur, ktorá je tvorená základnou zložkou mzdy 1200 eur, variabilnou zložkou mzdy 600 eur, ak uchádzač spĺňa všetky požiadavky. Základná aj variabilná zložka mzdy môže byť individuálne navýšená v závislosti od pracovných skúseností. Konečná výška mzdy je predmetom dohody medzi uchádzačom a zamestnávateľom. Dôkladne zvažujeme schopnosti kandidátov a sme otvorení férovému odmeňovaniu, s ohľadom na skúsenosti a situáciu na trhu práce. Vítame v našom tíme kvalifikovaných odborníkov z oblasti energetiky, dopravy a priemyslu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš pipelinové funkcie, macro funkcie, rozdiely medzi forall a for, soft-parse a hard-parse, access predicate a filter predicate? Ak ti tieto pojmy nie sú cudzie, určite nás kontaktuj, ak si sa s nimi ešte nestretol a máš chuť učiť sa nové zaujímavé oblasti, doučíme ťa ich. Chcel by si vedieť ako funguje trh s elektrinou, ako sa dá predikovať spotreba, ako výrobcovia vedia koľko elektriny majú vyrobiť, ako sa zabezpečuje rovnováha v sieti?

Kľúčová úloha - tvorba aplikačných modulov na databázovej vrstve
O náplni práce:

Návrh, programovanie a testovanie aplikačných funkcií a prehľadov do systému podľa špecifikácie v jazyku Oracle PL/SQL a SQL
Spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu
Práca na projektoch
Optimalizácia SQL dotazov a PL/SQL kódu
Implementácia PL/SQL funkcií a procedúr
Analytické schopnosti v oblasti návrhu dátových tokov, transformácií, návrh dátového modelu, optimalizácia databázových objektov
Testovanie
Programovanie dátových transformácií
Tvorba technickej dokumentácie
Komunikácia so zákazníkmi a s jednotlivými oddeleniami
O projekte:

Softvérové riešenie – informačný komplex pre organizátora krátkodobého trhu s elektrinou
Oblasť - energetika
Kľúčová úloha - tvorba transakčných aplikácií
Počet pracovníkov v projektovom tíme: 19
Potenciálny technologický posun: PL SQL programátor – senior, expert

Flexibilný pracovný čas
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Príspevok na stravné vo výške 4,50 eur
Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
Sauna a posilňovňa na pracovisku
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Prístup k moderným technológiám
Pozícia je vhodná aj pre osoby so zdravotným znevýhodnením (ZŤP)

Prosíme kontaktovať e-mailom s odborným životopisom, príp. motivačným listom a informáciou o termíne možného nástupu. Prosíme aj o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.
Pracovný pohovor realizujeme v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
Oracle Database - Základy
XML - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na pozícii výhodou
Schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť a tímová spolupráca
Znalosť UML je výhodou
Motivácia učiť sa nové technológie
Schopnosť pracovať v tíme

Sme spoločnosť dodávajúca informačné systémy pre veľké podniky, pracujeme na projektoch v energetike, priemysle a doprave. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia sú informačné technológie, služby a poradenstvo. Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude spolu s nami pomáhať spoločnosti rásť, rád sa zapojí do nových aktivít a bude spolu s nami vytvárať priestor pre úspech našich klientov. V našej spoločnosti máme príležitosti pre vzdelávanie, individuálne štúdium, výskum a inovácie. Pre zamestnancov organizujeme dobrovoľné teambuildingy a športové akcie. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií k pracovnej ponuke.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Hacurová
Tel.: +421904430629
E-mail: poslať životopis
ID: 3494119  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac