BI developer pre Seznam search

Seznam.cz Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na čom a ako pracujeme:

Podstatou našej práce je písanie aplikácií zodpovedných za zhromažďovanie a spracovanie dát. Tie potom využívame predovšetkým pre podporu produktových rozhodnutí, alebo tiež aj pre učenie modelov.

Dáta v našom prípade predstavujú informácie:

  • o interakcii so systémom
  • spätnú väzbu od používateľov
  • signály z A/B testovania alebo napríklad aj anotácie.

Tie potom transformujeme do analyticky a produktovo použiteľnej podoby - čo zahŕňa čistenie dát, tvorbu agregátov, počítanie odvodených informácií (napr. klasifikácia robotov, označovanie používateľských sessions, atď.), ako aj pre výpočet množstva ďalších metrík.

Vďaka našej práci vieme, ako je na tom vyhľadávanie s kvalitou, ako úspešné je nasadzovanie vylepšení a nových funkcií alebo naopak, dokážeme určiť čo nefunguje a čo nám chýba. Výskum má nad čím skúmať, analytici majú ideálne podmienky a na ich závery sa dá spoľahnúť.

S čím pracujeme:

Nase riešenie staviame na technológiách ako Apache Kafka, Apache Spark, Apache Parquet, HDFS alebo Kubernetes a aplikácie sú písané najčastejšie v Pythone, Scale alebo Jave.

Čo od teba čakáme:

Hľadáme vývojárov so skúsenosťou v tejto oblasti, ale nebojte sa nám ozvať aj len s čiastočnou znalosťou používaných technológií. Pokiaľ bude z Vašej strany záujem a ochota sa veci doučiť, potom sa dohodneme. A dohodnúť sa dá aj na ďalších veciach, ako napríklad miesto výkonu práce.

Aj keď je hlavná náplň práce písanie kódu, zodpovednosť vývojára je aj technický návrh a môže mať presah až do tvorby produktového zadania a taktiež niesť zodpovednosť za prevádzku. A aj keď máme plány a termíny, sami sme pánmi vývoja a teda nepracujeme v strese.

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Tvoja práce bude na internete naozaj vidieť, naše služby patria mezi najnavštevovanejšie vo svojich kategóriách.
  • Stabilného zamestnávateľa, najväčšiu internetovú technologickú firmu v Českej republike.
  • Remote spoluprácu, možnosť práce z domu, alebo officu v Bratislave a Žiline.
  • Výber techniky  (MacBook Pro, Dell) a prostredie (macOS, Windows, Linux), dobrý monitor, mobilný paušál zdarma.
  • Pre nás je dôležitý aj osobný rozvoj. Ponúkame ti interné vzdelávanie a externé konferencie.
  • Možnosť kvartálneho bonusu podľa plnenia cieľov.

Požiadavky na zamestnanca

Seznam.cz hľadá talenty aj na Slovensku

Sme česká internetová jednotka s viac ako 1500 zamestnancami a tržbami presahujúcimi 200 miliónov eur. Našu domovskú stránku denne navštívi viac ako 3,5 milióna ľudí, ktorí hľadajú informácie aj zábavu. Ako líder trhu zasiahnu naše služby mesačne 95 % českej internetovej populácie.

Vyvíjame viac ako 30 vlastných produktov a služieb, ktoré používajú milióny ľudí denne. Patrí medzi ne napríklad vlastné Vyhľadávanie ako aj reklamný systém Sklik, kde ako jedna z mála firiem na svete dokážeme konkurovať globálnym službám a neustále ho vylepšujeme, oceňovaná navigácia Mapy.cz, najnavštevovanejší český videoportál Stream s viac ako 4,5 miliónmi videí, porovnávač cien Zboží.cz, ktorý obsahuje takmer 200 miliónov ponúk z 31 tisíc e-shopov, alebo populárny český freemail Seznam Email s bezmála 8 miliónmi aktívnych schránok, do ktorých denne doručíme viac ako 71 miliónov e-mailov.

Používáme najmodernejšie technológie, spracovávame terabajty dát, staviame si vlastné dátové centrá, vyrábame vlastný hardware a vyvíjame vlastné riešenia na mieru – napríklad cloud infraštruktúru s názvom SCIF.

Staňte sa súčasťou modernej technologickej firmy s neformálnou atmosférou a partie nadšených profesionálov, vďaka ktorej budete môcť ďalej rásť a učiť sa od skúsených kolegov.

Pridajte sa do tímu Seznam.cz.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Baranec
E-mail: poslať životopis