React a TypeScript Frontend developer pro novou revoluční streamovací službu

Seznam.cz Slovensko, s.r.o.

Místo práce
Brno Business Park, Londýnské náměstí, Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká internetová jednička. Rozvíjíme videoportál Stream.cz a aktuálně pracujeme na produktovém rozšíření, které spojí to nejlepší ze světů IPTV a VOD obsahu

Službu stavíme na značce Stream.cz, kterou měsíčně navštíví více než 3 miliony diváků, kterým již nyní nabízíme množství kvalitního video obsahu včetně vlastní tvorby Stream originals a video obsahu nezávislých producentů a tvůrců.

Více informací o našich plánech je možné se dočíst například na webu Mediář: https://www.mediar.cz/seznam-cz-planuje-vytvorit-vlastni-platformu-iptv/

Do týmu hledáme zkušeného Frontend Developera, který který má zkušenosti z vývojem v React a TypeScript. Výhodou je znalost React Native.

Co tě denně čeká a nemine:

  • Codebase v TypeScriptu
  • Knihovny React, Redux, React Final Form, PostCSS, SCSS, a další, které si společně vybereme
  • Webpack, NPM
  • Komunikace s backendem přes GraphQL a REST/JSON API
  • Balíčkování v Dockeru, automatizované nasazování do Kubernetes
  • GitLab a jeho CI, code reviews, Jest + React Testing Tools, PlayWright, Enzyme, ESLint a StyleLint a další nástroje
  • Optimalizace performance, ale i přístupnosti
  • Navrhování nového produktu
  • Zkoumání nových technologií a diskuze nad nimi
  • Standupy, retrospektivy, groomingy, prostě scrum

Zapadneš do týmu, protože…

  • Jsi zkušený/á vývojář/ka a máš rád/a čistý bezpečný kód
  • Dokážeš se rychle vyznat v cizím kódu
  • Dokážeš hledat problémové části aplikace a navrhnout jejich opravu
  • Preferuješ pořádek v gitu a celém projektu
  • Umíš se pro práci pořádně nadchnout
  • Nebojíš se nových projektů a projektů "na zelené louce"

Proč u nás…

  • Staneš se aktivní součástí nového revolučního produktu, který má nejvyšší ambice na českém trhu
  • Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a přicházet ze svými nápady. Rychle je dokážeme posouvat kupředu.
  • Velkou míru seberealizace, svobodu v práci a možnost ovlivnit podobu a další rozvoj videa na Seznamu.
  • Práce na službě, kterou využívá půl milionu uživatelů denně
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days, nebo vlastní fitko v budově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Seznam.cz hľadá talenty aj na Slovensku

Sme česká internetová jednotka s viac ako 1500 zamestnancami a tržbami presahujúcimi 200 miliónov eur. Našu domovskú stránku denne navštívi viac ako 3,5 milióna ľudí, ktorí hľadajú informácie aj zábavu. Ako líder trhu zasiahnu naše služby mesačne 95 % českej internetovej populácie.

Vyvíjame viac ako 30 vlastných produktov a služieb, ktoré používajú milióny ľudí denne. Patrí medzi ne napríklad vlastné Vyhľadávanie ako aj reklamný systém Sklik, kde ako jedna z mála firiem na svete dokážeme konkurovať globálnym službám a neustále ho vylepšujeme, oceňovaná navigácia Mapy.cz, najnavštevovanejší český videoportál Stream s viac ako 4,5 miliónmi videí, porovnávač cien Zboží.cz, ktorý obsahuje takmer 200 miliónov ponúk z 31 tisíc e-shopov, alebo populárny český freemail Seznam Email s bezmála 8 miliónmi aktívnych schránok, do ktorých denne doručíme viac ako 71 miliónov e-mailov.

Používáme najmodernejšie technológie, spracovávame terabajty dát, staviame si vlastné dátové centrá, vyrábame vlastný hardware a vyvíjame vlastné riešenia na mieru – napríklad cloud infraštruktúru s názvom SCIF.

Staňte sa súčasťou modernej technologickej firmy s neformálnou atmosférou a partie nadšených profesionálov, vďaka ktorej budete môcť ďalej rásť a učiť sa od skúsených kolegov.

Pridajte sa do tímu Seznam.cz.

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Svobodova
E-mail: poslat životopis
ID: 4402208  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.