Product Manager Big Data

Seznam.cz Slovensko, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsícVýška mzdy záleží od skúseností a znalostí kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hľadáme a čo vás čaká?

Aby sa vývoj vyhľadávania uberal správnym smerom, potrebujeme mať presné a kvalitne spracované dáta. Budete pomáhať s vylepšovaním dátovej štruktúry a vytvárať zadania pre vývojový tím.

  • vo vašej réžií bude navrhovať čo logovať, vytvárať metriky a sledovať kvalitu logovaných biznis dát
  • jednou z ďalších úloh bude analyzovať neprirodzené vyhľadávanie a iné anomálie, ktoré generujú prevažne roboti a následne ho pomáhať filtrovať
  • dokážete efektívne a prirodzene komunikovať - budete spolupracovať naprieč tímami (výskum, vývoj, analytika)
  • hľadáme samostatného a proaktívneho človeka s chuťou učiť sa a pracovať na sebe
  • výhodou pre vás bude základná orientácia a znalosť programovania pre overovanie hypotéz (napr. v niektorom z jazykov: Python, Bash, Java, R), základy linuxu alebo iné skriptovacie jazyky
  • pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov so zameraní na IT odbory

Čo ponúkame?

  • možnosť stať sa súčasťou niečoho unikátneho - realizujeme zaujímavé úlohy, ktoré v strednej Európe nikto nerieši
  • BigData - máme naozaj veľké dáta (miliardy webových stránok) a výpočtové clustery (stovky serverov)
  • vyhľadávanie používajú milióny ľudí a vy budete pre nich túto službu zlepšovať
  • tímovú spoluprácu, sme veľká firma a radi si navzájom zdieľame informácie - od kolegov produkťákov, výskumníkov a vývojárov sa naučíte množstvo zaujímavých vecí
  • na formality si nepotrpíme, zabudnite na dress code, všetci si tu tykáme
  • pružnú časovú dobu vrátane home offices a 3 sick days

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Seznam.cz hľadá talenty aj na Slovensku

Sme česká internetová jednotka s viac ako 1500 zamestnancami a tržbami presahujúcimi 200 miliónov eur. Našu domovskú stránku denne navštívi viac ako 3,5 milióna ľudí, ktorí hľadajú informácie aj zábavu. Ako líder trhu zasiahnu naše služby mesačne 95 % českej internetovej populácie.

Vyvíjame viac ako 30 vlastných produktov a služieb, ktoré používajú milióny ľudí denne. Patrí medzi ne napríklad vlastné Vyhľadávanie ako aj reklamný systém Sklik, kde ako jedna z mála firiem na svete dokážeme konkurovať globálnym službám a neustále ho vylepšujeme, oceňovaná navigácia Mapy.cz, najnavštevovanejší český videoportál Stream s viac ako 4,5 miliónmi videí, porovnávač cien Zboží.cz, ktorý obsahuje takmer 200 miliónov ponúk z 31 tisíc e-shopov, alebo populárny český freemail Seznam Email s bezmála 8 miliónmi aktívnych schránok, do ktorých denne doručíme viac ako 71 miliónov e-mailov.

Používáme najmodernejšie technológie, spracovávame terabajty dát, staviame si vlastné dátové centrá, vyrábame vlastný hardware a vyvíjame vlastné riešenia na mieru – napríklad cloud infraštruktúru s názvom SCIF.

Staňte sa súčasťou modernej technologickej firmy s neformálnou atmosférou a partie nadšených profesionálov, vďaka ktorej budete môcť ďalej rásť a učiť sa od skúsených kolegov.

Pridajte sa do tímu Seznam.cz.

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Macková
E-mail: poslat životopis
ID: 4353733  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc