Vedúci elektroskúšobne

SEZ Krompachy a.s.

Miesto práce
Hornádska, Krompachy
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dodržiavania metodiky a kvality skúšok, zodpovednosť za správnosť a úplnosť skúšobných protokolov, prijímanie vzorky ku skúškam, sledovanie stavu a priebehu skúšok, vykonávanie námatkovej kontroly dodržiavania kvality. Vykonávanie typových, kontrolných a informatívnych skúšok podľa platných technických podmienok, predpisov, národných a medzinárodných noriem. Prácu na vývojových skúškach modelov a prototypov. Podľa potreby vykonáva skúšky, alebo podieľa sa na skúškach ostatných prístrojov z produkcie SEZ Krompachy a.s., alebo pre externých zákazníkov. Zaisťovanie podľa zákona 264/1999 Z. z. a 90/1998 Z. z. certifikácie výrobkov. Zodpovedá za celý priebeh certifikácie.

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 23 - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

analytické myslenie, precíznosť, samostatnosť, pružnosť v myslení, spoľahlivosť

Spoločnosť SEZ Krompachy a.s. má 75 ročnú tradíciu a v súčasnosti je komplexným dodávateľom elektrických prístrojov nízkeho a vysokého napätia slúžiacich na istenie a ovládanie elektrických obvodov vrátane ochrany pred úrazom elektrickým prúdom.

Firma disponuje vlastnými výrobnými kapacitami, ktoré zahrňujú moderné technológie na výrobu kovových súčiastok, plastových dielcov, foriem a nástrojov, ďalej technológie povrchových úprav, zvárania a montáže.

Vlastné vývojové kapacity, podniková skúšobňa a spolupráca s vysokými školami dávajú predpoklad permanentnej inovácie výrobkov podľa potrieb zákazníkov a v súlade s požiadavkami medzinárodných noriem.

Predaj výrobkov doma i v zahraničí podporujú certifikáty od nezávislých akreditovaných skúšobní v SR, v Českej republike, v Anglicku, na Ukrajine a v Nemecku. Firma vlastní certifikát systému riadenia kvality ISO 9001:2000 a certifikát ISO 14001:2004. Ďalej sú to aj certifikáty podľa noriem UL 1077 a UL 508, certifikáty VDE CCA a CCB.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4129699  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac