Analytik / Analytička softvérových aplikácií pre oblasť Ľudské zdroje

Seyfor Slovensko, a.s.

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy po skúšobnej dobe je 1 600€ + variabilná zložka 400 eur / mesačne (vyplatené kvartálne pri dodržiavaní stanovených pracovných úloh)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Vás procesy pre oblasť ľudských zdrojov a chceli by ste ich analyzovať a pomáhať vylepšovať? Obohať náš tím a staň sa súčasťou dynamického Seyforu.
Ide o pestrú prácu, kedy riešite legislatívne zmeny a ich zapracovanie do aktuálnych softvérových aplikácií, podieľate sa na návrhu riešení zákazkových úprav špeciálne zameraných na potreby konkrétnych klientov aj pilotných projektoch v spolupráci s rôznymi inštitúciami. Pre našich klientov sa snažíme prinášať riešenia, ktoré sú intuitívne a proklientsky orientované.
Hľadáme skúseného analytika kolegu v oblasti spracovania miezd, daní a odvodov, ktorého baví hlavne práca v systéme a navrhovanie zlepšení. Pri našej práci sa zameriavame na legislatívne zmeny, zmeny vychádzajúce z užívateľských požiadaviek v tejto oblasti a aplikujeme ich do praxe.
Budete pracovať v stabilnom a skúsenom päťčlennom tíme kolegov a kolegýň, ktorí Vás vo všetkom dôležitom radi zaškolia. Ako budúci kolegovia sme pohodoví, priateľskí a firemnou kultúrou boríme všetky mýty a fámy o korporátnom prostredí.

ČO BUDETE MAŤ NA STAROSTI?
• analýzu legislatívnych požiadaviek a zapracovanie do produktov Vema
• analýzu a spracovanie požiadaviek zákazníka
• analýzu a vývoj produktov v oblasti ľudských zdrojov
• analýzu vzniknutých problémov a požiadaviek na zmenu systému
• testovanie produktov
• vypracovanie dokumentácie
• vedenie odborných seminárov z oblasti mzdovej legislatívy

ČO VÁM ZA TO VŠETKO PONÚKAME MY?
• zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie
• zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej firmy s veľkým podielom na trhu
• dostanete príležitosť kariérne rásť
• príjemné pracovné prostredie
• zodpovedajúce platové podmienky (podľa pracovného výkonu) a zamestnanecké výhody
• flexibilný pracovný čas
• kombináciu práce v kancelárii s home office
• nekonečnú dovolenku + 3 dni sickday
• celý balík benefitov: od preplatenia stravného v plnej výška (5,1 Euro), cez Multisport kartu až po partnerské zľavy, pravidelné teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

ČO POTREBUJETE K PRÁCI NA TEJTO POZÍCII?
• dobrú orientáciu v mzdovej a personálnej legislatíve
• prax v oblasti HR v procesne orientovanej spoločnosti výhodou
• práca na PC na pokročilej úrovni (Word, Excel)
• analytické myslenie
• samostatnosť a schopnosť tímovej práce
• prezentačné, projektové a presviedčacie schopnosti

Holding Seyfor patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Zamestnáva už vyše 1600 zamestnancov. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4531569  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac