Reagujte bez životopisu

Montážny technik

SEW-EURODRIVE SK s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiac13./14.plat, Príplatok za dochádzku, Ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké pracovné činnosti budete u nás vykonávať?

- Montáž zariadení /prevažne elektromotorov a prevodoviek/ v
montážnom stredisku v Bernolákove
- Podpora servisného oddelenia
- Dodržiavanie pracovných postupov a technických špecifikácií
- Účasť na interných produktových školeniach spoločnosti
- Práca v jednozmennej prevádzke

Prečo je zaujímavé pracovať v spoločnosti SEW-EURODRIVE?

- Zázemie celosvetovo popredného výrobcu pohonnej techniky, ktorého
výrobky sú synonymom rozmanitosti, kvality, spoľahlivosti a inovácie
- Dodávateľ špičkových technológií a aplikácií pre popredné výrobné
spoločnosti na Slovensku vrátane automobilového priemyslu
- Vysoká úspešnosť spoločnosti na Slovensku premietajúca sa v
hospodárskych výsledkoch, raste, rozširovaní produktového a
zákazníckeho portfólia
- Moderné priestory spoločnosti v Bernolákove
- Odborný rast, bohatá ponuka odborných produktových školení (na
Slovensku, aj v zahraničí)
- Poskytovanie jazykových školení
- Nadštandardné platové podmienky, 13. plat, 14.plat, príplatok za
dochádzku, ročný bonus
- Mobilný telefón aj na súkromné účely (pokiaľ je priradený)
- Osobné vozidlo aj na súkromné účely (pokiaľ je priradené)
- Podpora športových aktivít zamestnancov
- Poukážky pri pracovných výročiach, svadbe alebo narodení dieťaťa
- Káva a nápoje na pracovisku zdarma
- Podporovaná cena stravného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pracovnej pozícii je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máte technické myslenie
- Výhodou je, ak disponujete vyhláškou §21
- Výhodou je ak máte základy anglického alebo nemeckého jazyka
- Ste svedomitý, s chuťou učiť sa a odborne
rásť, zodpovedný, rozhodný, samostatný,
lojálny

SEW EURODRIVE je globálna spoločnosť, ktorá poháňa veci okolo nás modernými technológiami a ponúka riešenia zamerané na potreby zákazníka v oblasti pohonov a automatizačných technológií. Sme celosvetovo úspešní v mnohých priemyselných odvetviach vďaka našim 22 000 zamestnancom pôsobiacich v 52 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4461335  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac