Sales Manager

SEW-EURODRIVE SK s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac13.plat, 14.plat, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zúčastňuje sa na činnosti, riadi a koordinuje činnosť obchodného oddelenia
- Reprezentuje spoločnosť a jej záujmy voči zákazníkom
- Nastavuje plány predaja obchodníkom, provízne schémy, systémy motivácie
- V súlade s predpismi spoločnosti riadi cenotvorbu, dodacie a platobné podmienky, zmluvné vzťahy, sleduje bonitu a platobnú disciplínu zákazníkov
- Predkladá návrh na poistenie zákazníka
- Pravidelne monitoruje a analyzuje trh, zákazníkov a konkurenciu
- Analýza konkurenčného trhu
- Aktívny monitoring potrieb a požiadaviek zákazníkov
- Riadenie, kontrolovanie a koordinovanie aktivít prideleného oddelenia a tímu zamestnancov

- Zázemie celosvetovo popredného výrobcu pohonnej techniky, ktorého výrobky sú synonymom rozmanitosti, kvality, spoľahlivosti a inovácie.
- Dodávateľ špičkových technológií a aplikácií pre popredné výrobné spoločnosti na Slovensku vrátane automobilového priemyslu.
- Vysoká úspešnosť spoločnosti na Slovensku premietajúca sa v hospodárskych výsledkoch, raste, rozširovaní produktového a zákazníckeho portfólia.
- Moderné priestory spoločnosti v Bernolákove.
- Rodinná atmosféra a výborné pracovné vzťahy.
- Odborný rast, bohatá ponuka odborných produktových školení.
- Poskytovanie jazykových školení.
- Nadštandardné platové podmienky, 13. plat, 14.plat, ročný bonus a široká ponuka rôznych benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej ochodnej pracovnej pozícií (aspoň 3 roky)

Počet rokov praxe

3

- veľmi dobré obchodné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- aktívny prístup
- vytrvalosť a flexibilita

SEW EURODRIVE je globálna spoločnosť, ktorá poháňa veci okolo nás modernými technológiami a ponúka riešenia zamerané na potreby zákazníka v oblasti pohonov a automatizačných technológií. Sme celosvetovo úspešní v mnohých priemyselných odvetviach vďaka našim 22 000 zamestnancom pôsobiacich v 52 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3969966  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac