Účtovník/Účtovníčka

SEW-EURODRIVE SK s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké pracovné činnosti budete u nás vykonávať?

- Samostatné komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s účtovnou metodikou, účtovnými osnovami a súvisiacimi pravidlami a predpismi
- Spracovanie účtovných dokladov, účtovných záznamov, pokladničných blokov, interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, bankových výpisov, vedenie hlavnej knihy, ostatných účtovných kníh, evidencia pravidelných platieb, výkazov DPH, kontrolných výkazov, súhrnných výkazov, účtovnej uzávierky, pokladne a majetku, kontrola skladov
- Posudzovanie formálnej správnosti faktúr, kontrola účtovania, inventarizácia účtov
- Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, zúčtovaní a daňových priznaní
- Spolupráca pri spracovaní podkladov pre prípravu DPH výkazov a podkladov pre potrebu ostatných daňových priznaní, spracovanie kontrolného a súhrnného výkazu k DPH
- Spolupráca pri spracovaní mesačnej a ročnej závierky
- Spolupráca pri príprave finančného auditu
- Sledovanie zmien v daňovej legislatíve a spolupráca pri spracovaní legislatívnych zmien pre potreby firmy
- Spolupráca pri tvorbe a aktualizácii interných smerníc

Prečo je zaujímavé pracovať v spoločnosti SEW-EURODRIVE?

- Zázemie celosvetovo popredného výrobcu pohonnej techniky, ktorého výrobky sú synonymom rozmanitosti, kvality, spoľahlivosti a inovácie
- Dodávateľ špičkových technológií a aplikácií pre popredné výrobné spoločnosti na Slovensku vrátane automobilového priemyslu
- Vysoká úspešnosť spoločnosti na Slovensku premietajúca sa v hospodárskych výsledkoch, raste, rozširovaní produktového a zákazníckeho portfólia
- Špičkové moderné priestory spoločnosti v Bernolákove
- Rodinná atmosféra a výborné pracovné vzťahy
- Poskytovanie jazykových školení
- Nadštandardné platové podmienky, 13. plat a široká ponuka rôznych benefitov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2020 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aký profil kandidáta hľadáme?

- Máte min. SŠ vzdelanie alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Pracovali ste na obdobnej pracovnej pozícii (2roky)
- Máte znalosť slovenských účtovných štandardov
- Máte znalosť zákona o DPH a zákona o dani z príjmu
- Máte skúsenosti s agendou investičného majetku
- Máte skúsenosť so systémom Helios
- Dohovoríte sa anglicky
- Ste zodpovedný/á , spoľahlivý/á, flexibilný/á
- Máte chuť a schopnosť učiť sa nové veci, pro-aktívny prístup
- Máte zmysel pre detail
- Máte dobré komunikačné schopnosti
- Ste diskrétny/a a lojálny/a
- Aktívne riešite problémy, ste schopný/á samostatného riešenia problémov
- Ste ochotný/á akceptovať termínovo nárazovú a náročnú prácu

SEW EURODRIVE je globálna spoločnosť, ktorá poháňa veci okolo nás modernými technológiami a ponúka riešenia zamerané na potreby zákazníka v oblasti pohonov a automatizačných technológií. Sme celosvetovo úspešní v mnohých priemyselných odvetviach vďaka našim 18 000 zamestnancom pôsobiacich v 51 krajinách.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Priemyslená ulica, 6267/7
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Jambrichová
Tel.: +421482212800
E-mail: poslať životopis
ID: 3870378  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac