Asistentka GM / Marketing

SEW-EURODRIVE SK s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 200 EUR/mesiac13./14. plat, Príplatok za dochádzku, Ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké pracovné činnosti budete u nás vykonávať?

1) Podpora procesu Personalistika a Mzdy:

- Spracovanie dochádzky pre externú personalistku
- Zdravotné poistenie v zahraničí – mesačné hlásenie

2) Administratívne činnosti:

- riešenie prichádzajúcich e-mailov
- telefonická a e-mailová komunikácia
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- vyúčtovanie pokladne a platobnej karty
- kontrola faktúr a ich schvaľovanie, prípadne zabezpečenie schválenia príslušným objednávateľom

3) Správa vozového parku

- koordinácia poistenia vozidiel – PZP, KASKO
- hlásenie PU
- knihy jázd – O2 car control, Commander, PHM
- koordinácia predaja vozidiel
- koordinácia prezúvania pneumatík – zimné/letné

4) Komunikácia s dodávateľmi

- kancelárske potreby, telekomunikačné služby
- výber dodávateľov služieb

5) Marketing

- zabezpečenie reklamných predmetov pre zákazníkov
- organizácia eventov pre zákazníkov
- organizácia podujatí pre zamestnancov
- správa obsahu webovej stránky
- materiály na školenia pre zákazníkov
- tlač vizitiek

6) Aktualizácia a evidencia dodávateľských zmlúv

7) Odpadové hospodárstvo

8) Podpora účtovného oddelenia

8) Zabezpečovanie pracovných ciest

- kúpa leteniek
- rezervácia hotelov pre návštevy zo zahraničia
- odvoz/dovoz z a na letisko

9) Ad hoc úlohy podľa požiadaviek nadriadeného

Prečo je zaujímavé pracovať v spoločnosti SEW-EURODRIVE?

- Zázemie celosvetovo popredného výrobcu pohonnej techniky, ktorého výrobky sú synonymom rozmanitosti, kvality, spoľahlivosti a inovácie
- Dodávateľ špičkových technológií a aplikácií pre popredné výrobné spoločnosti na Slovensku vrátane automobilového priemyslu
- Vysoká úspešnosť spoločnosti na Slovensku premietajúca sa v hospodárskych výsledkoch, raste, rozširovaní produktového a zákazníckeho portfólia
- Moderné priestory spoločnosti v Bernolákove
- Odborný rast, bohatá ponuka odborných produktových školení (na Slovensku, aj v zahraničí)
- Poskytovanie jazykových školení
- Nadštandardné platové podmienky, 13. plat, 14.plat, príplatok za dochádzku, ročný bonus
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Podpora športových aktivít zamestnancov
- Poukážky pri pracovných výročiach, svadbe alebo narodení dieťaťa
- Široká ponuka rôznych benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej obchodnej pracovnej pozícií výhodou

- komunikačné a reprezentačné schopnosti, príjemné vystupovanie,
- diskrétnosť a lojalita
- proaktívny prístup
- aktívne riešenie problémov, schopnosť samostatného riešenia problémov
- vysoká odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- komplexnosť
- profesionalita
- asertivita a empatia zároveň
- ochota pracovať aj nad rámec povinností

SEW EURODRIVE je globálna spoločnosť, ktorá poháňa veci okolo nás modernými technológiami a ponúka riešenia zamerané na potreby zákazníka v oblasti pohonov a automatizačných technológií. Sme celosvetovo úspešní v mnohých priemyselných odvetviach vďaka našim 22 000 zamestnancom pôsobiacich v 52 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3827078  Dátum zverejnenia: 9.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac