Servisný technik - elektronik, elektrotechnik

SEW-EURODRIVE SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 6267/7, 900 27 Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13.plat, 14.plat, bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika a oprava frekvenčných meničov, servo-motorov, komponentov decentrálnej elektroniky, príslušenstva frekvenčných meničov a elektromotorov
- servisné výjazdy k zákazníkom po celej SR
- servisná podpora priamo u zákazníka: diagnostika, výmena, parametrizácia frekvenčných meničov, elektromotorov a príslušenstva
- spracovanie servisných dopytov a príprava podkladov k ponuke
- servisná podpora zákazníka – osobne, telefonicky, písomne

- práca v medzinárodnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- možnosť profesionálneho a odborného rastu
- školenia a tréningy v zahraničí, jazykové školenia
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v mladom dynamickom kolektíve

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- teoretické a praktické znalosti v oblasti elektro-pohonov
a frekvenčných meničov na vysokej úrovni
- prax v komunikácii so zákazníkmi a v riešení požiadaviek zákazníkov
- prax v odbore výhodou
- záujem aktívne spolupracovať v tíme a vzdelávať sa
- spoľahlivosť, zodpovednosť, orientácia na zákazníka, samostatnoť,
komunikatívnosť
- profesionálny prístup k zákazníckym požiadavkam

SEW EURODRIVE je globálna spoločnosť, ktorá poháňa veci okolo nás modernými technológiami a ponúka riešenia zamerané na potreby zákazníka v oblasti pohonov a automatizačných technológií. Sme celosvetovo úspešní v mnohých priemyselných odvetviach vďaka našim 18 000 zamestnancom pôsobiacich v 51 krajinách.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Priemyselná ulica 6267/7
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikoleta Rácz Vojteková
Tel.: +421918697915
E-mail: poslať životopis
ID: 1500344  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac