Predavačka/predavač - Bratislava, Štúrova ul.

ŠEVT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
690,- € + mesačné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vonia Vám papier? Fascinujú Vás perá, či farbičky?
Potom práca v našej spoločnosti je pre Vás to pravé.
Čo od Vás budeme očakávať:
- poradenstvo zákazníkom
- aktívny predaj kancelárskych a školských potrieb, darčekového tovaru, tlačív...
- blokovanie
- zabezpečovanie doplnkových služieb
- starostlivosť o prevádzku
Pracovná doba je cca 8-hodinová od pondelka do piatku + každá druhá sobota doobeda

- zaškolenie, priebežné školenia
- perspektívne zamestnanie
- kreatívna a rôznorodá práca
- zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- zamestnanie na dobu neurčitú
- príplatky za odpracované víkendy
- príspevok na kultúrne podujatia
- karta Multisport

Za Vaše životopisy Vám vopred ďakujeme. Oslovíme vybraných uchádzačov, predovšetkým tých, ktorých pracovné skúsenosti budú na danú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prozákaznícke myslenie
príjemné a ústretové vystupovanie
tímový duch
základné počítačové znalosti

Štatistické a evidenčné vydavateľstvo tlačív, ŠEVT a.s. je na slovenskom trhu desiatky rokov. Prevádzkuje 46 maloobchodných predajní a moderný elektronický obchod. Je neprehliadnuteľnou spoločnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, papiernictva, ofsetovej, digitálnej tlače a informačného školského systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3490382  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 690,- € + mesačné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov