Skladníčka / skladník

ŠEVT a.s.

Miesto práce
Plynárenská 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 630 € (podľa praxe a konkrétneho zaradenia) + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje príjem, zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru a materiálu spoločnosti
Obsluhuje paletový vozík (nie vysokozdvižný)

- 37,5 hod pracovný týždeň
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- kultúrny benefit - preplatenie kultúrnych podujatí do hodnoty
- športový benefit - forma zľavovej karty
- zamestnanecká karta so zľavou na nákupy v ŠEVT a.s.

Vopred Vám ďakujeme za poslanie životopisu. Vybraných uchádzačov si pozveme na osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Očakávame samostatnosť, pracovitosť a schopnosť práce v tíme
Jedná sa o manuálnu prácu, preto očakávame uchádzačku / uchádzača s dobrým zdravotným stavom. Nepožadujeme prax v sklade, zaučíme.

Obchodná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou a najširším sortimentom v oblasti tlačív, kancelárskych potrieb, digitálnej tlače, tonerov a informačných technológií, školských potrieb, darčekového a hobby sortimentu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SEVT a.s.
Plynárenska 6
821 09 Bratislava
ID: 3468202   Dátum zverejnenia: 11.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 630 € (podľa praxe a konkrétneho zaradenia) + prémie