Rozvozca tovaru - Nitra, brigáda

ŠEVT a.s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava (manuálna práca) a rozvoz (stačí VP sk. B) tovaru zákazníkom spoločnosti - činnosť ponúkame študentom denného štúdia VŠ ako dlhodobú dohodu o brigádnickej práci študentov (aj počas letných prázdnin)

V prípade záujmu o ponúkanú dlhodobú brigádu nám prosím pošlite svoj životopis. Vybraných uchádzačov si pozveme na osobný rozhovor. Predvolávať budeme študentov VŠ, ktorí sa trvale zdržiavajú v Nitre a ktorým študijné povinnosti umožňujú v niektorých pracovných dňoch venovať sa rozvozu tovaru a pracovať budú môcť aj počas prázdnin. Preto nám prosím uveďte v CV podrobnosti.
Poslaním svojho životopisu súčasne dávate spoločnosti ŠEVT, a.s. Plynárenská 6 súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Štatistické a evidenčné vydavateľstvo tlačív, ŠEVT a.s. je na slovenskom trhu desiatky rokov. Prevádzkuje 46 maloobchodných predajní a moderný elektronický obchod. Je neprehliadnuteľnou spoločnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, papiernictva, ofsetovej, digitálnej tlače a informačného školského systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3388473  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/hodina