Predavačka/predavač - Trenčín OC Laugaricio

ŠEVT a.s.

Miesto práce
OC Laugaricio, Belá, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580€ + prémie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni s kancelárskymi a školskými potrebami
Práca na krátky/dlhý týždeň
Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov Vybavovanie objednávok, pripomienok, reklamácií
Práca s kasou a skladovým programom
Starostlivosť o skladové zásoby, preberanie, vykladanie tovaru

- 37,5 hod pracovný týždeň
- kultúrny benefit - preplatenie kultúrnych podujatí do hodnoty 60€/rok
- športový benefit - forma zľavovej karty
- zamestnanecká karta so zľavou na nákupy v ŠEVT a.s.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením telefónneho čísla a e-mailovej adresy.
Vybraných kandidátov pozveme na osobné rozhovory, ktoré sa uskutočnia 31.5.2018 v Trenčíne. Poslaním svojho životopisu súčasne dávate spoločnosti ŠEVT, a.s. Plynárenská 6 súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

požadujeme prax v obchode
bežné užívateľské znalosti v práci s PC
ochota učiť sa nové veci
príjemné vystupovanie
orientácia na zákazníka a na ciele
svedomitosť a spoľahlivosť

Štatistické a evidenčné vydavateľstvo tlačív, ŠEVT a.s. je na slovenskom trhu desiatky rokov. Prevádzkuje 46 maloobchodných predajní a moderný elektronický obchod. Je neprehliadnuteľnou spoločnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, papiernictva, ofsetovej, digitálnej tlače a informačného školského systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3388469  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580€ + prémie na základe dosiahnutých výsledkov