Operátor service desku / technická podpora

SYNCHRONIX, a.s.

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie incidentov podľa dohodnutých SLA parametrov,
- evidencia činností a úkonov v CA Service Desk,
- poskytovanie technickej podpory pre interných zamestnancov,
- komunikácia s dodávateľmi IS/ IT systémov.

benefity:
- flexibilná pracovná doba,
- teambuidingové akcie,
- možnosť získavania odborných certifikátov,
- možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na adresu [email protected] najneskôr do 06.11.2022. V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
SYNCHRONIX, a.s. by sa chcel poďakovať všetkým uchádzačom, ale oslovení budú iba tí uchádzači, ktorí spĺňajú naše kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technický smer, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
IT Service Delivery - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredoškolské vzdelanie,
- anglický jazyk - schopnosť čítať a pochopiť návody v anglickom jazyku,
- skúsenosť s ITIL procesmi pre IT služby výhodou,
- komunikatívnosť, asertivita, trpezlivosť.

Spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. úspešne pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií a služieb od roku 1994 so zámerom realizovať projekty a vývoj softwarových systémov na báze nových technológií.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so zameraním na podnikové a manažérske informačné systémy, systémovú integráciu a na analyticko-konzultačnú činnosť. Ponúkame progresívne riešenia s využitím nových znalostí a technológií, ktoré používateľom umožnia rýchly a pružný prístup k riešeniu zložitých problémov vo výrobe, obchode a službách. Cieľom je podporiť trvalé zlepšovanie business procesov, výkonnosti organizácií a efektívne rozhodovanie manažérov na všetkých úrovniach riadenia.

Počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu si spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. vybudovala významné partnerstvá s najvýznamnejšími svetovými výrobcami informačných technológií, ako sú SAP, MS, HP a IBM.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3607522  Dátum zverejnenia: 6.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac