Montér vodovodov - opravy Žilina, Čadca

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.04.2024
6,8 EUR/hod.Uvedená mzda platí pre uchádzača bez praxe, resp. s minimálnou praxou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie montážnych, opravárenských a údržbárskych prác na objektoch verejného vodovodu, verejnej kanalizácie a vodohospodárskych objektoch.

- práca v stabilnej spoločnosti;
- dovolenka nad rámec ZP;
- príspevok na stravu nad rámec ZP;
- príspevok na kultúrne podujatia;
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér - vodovodné zariadenia, mechanik stavebnoinštalačných zariadení, resp. vzdelanie stavebného alebo strojárskeho zamerania

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam.

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. prevádzkuje vodovody a kanalizácie v okresoch Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4782261  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.