Montér vodovodov - Žilina a blízke okolie

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
5,07 EUR/hod.Uvedená výška mzdy platí pre uchádzača bez praxe, resp. s minimálnou praxou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie montážnych, prevádzkových a údržbárskych prác na vodohospodárskych objektoch

- práca v stabilnej spoločnosti;
- dovolenka na rámec Zákonníka práce;
- príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce;
- príspevok na kultúrne podujatia;
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Váš štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte na adresu: [email protected], v predmete správy uveďte „Pracovná ponuka – Montér vodovodov“, alebo poštou na adresu:

Bôrická cesta 1960
010 57 Žilina

Informácie o výberovom konaní:

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov sú k dispozícii na www.sevak.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam;
- manuálna zručnosť;
- technická gramotnosť;
- informačná gramotnosť;
- komunikácia (jednanie s ľuďmi).

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. prevádzkuje vodovody a kanalizácie v okresoch Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4492407  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,07 EUR/hod.