Odborný referent zákazníckeho centra - zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.04.2023
883 EUR/mesiacUvedená základná zložka mzdy platí pre uchádzača bez praxe, resp. s minimálnou praxou. Na základe dosiahnutých výsledkov môže zamestnávateľ k základnej zložke vyplácať výkonnostnú sadzbu do výšky 35 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexná starostlivosť o zákazníka (približne 12 000 meracích miest) na Zákazníckom centre v Žiline;
• komunikácia s odberateľom, uzatváranie zmlúv/zmeny zmlúv na dodávku a odvedenie vody, zavedenie elektronickej faktúry, preddavkových platieb, prehlásenie odberateľa;
• agenda súvisiaca s procesom pripojenia na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu;
• agenda súvisiaca s reklamáciami, podnetmi, neoprávneným konaním, náhradou škody;
• evidencia, štatistiky, reporty, vyhodnocovanie.

• práca v stabilnej spoločnosti;
• dovolenka nad rámec ZP;
• príspevok na stravu nad rámec ZP;
• príspevok na kultúrne a športové podujatia;
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Záujemcovia o uvedenú pracovnú pozíciu sa môžu prihlásiť v termíne do 09.12.2022.
Žiadosť, Životopis a Súhlas so spracovaním osobných údajov môžete zasielať písomne na adresu spoločnosti Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. Bôrická cesta 1960, 010 57 Žilina alebo mailom na adresu: [email protected].
V predmete správy uveďte „Pracovná ponuka – OR“.
Podľa predložených dokumentov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Výberové konanie bude pozostávať z písomnej časti – test a ústnej časti – pohovor.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov sú k dispozícii na www.sevak.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Open Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• organizačné schopnosti;
• rýchla orientácia v postupoch;
• komunikatívnosť;
• spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť;
• odolnosť voči stresu;
• výhodou sú technické zručnosti (porozumenie PD, proces stavebného konania).

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. prevádzkuje vodovody a kanalizácie v okresoch Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4477212  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 883 EUR/mesiac