Majster výrobných a prevádzkových činností

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Bôrická cesta, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 352 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy je vyplácaná výkonnostná sadzba, ktorej výška závisí od kvality plnenia úloh. Uvedená základná mzda je viazaná na splnenie všetkých požadovaných podmienok na uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie prevádzky verejného vodovodu na pridelenom úseku v súlade s prevádzkovým poriadkom a platnou legislatívou;
- výkon ďalších činností v súlade s Pracovnou náplňou a Katalógom pracovných pozícií.

- práca v stabilnej spoločnosti;
- dovolenka na rámec Zákonníka práce;
- príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce;
- príspevok na kultúrne podujatia;
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Váš štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte na adresu: [email protected], v predmete správy uveďte „Pracovná ponuka – Majster VaPČ“, alebo poštou na adresu:

Bôrická cesta 1960
010 57 Žilina

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov sú k dispozícii na www.sevak.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, vodohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- práca s PC – úroveň užívateľ;
- riadiace schopnosti;
- organizačná schopnosť;
- samostatnosť a rozhodnosť;
- technické myslenie;
- odolnosť voči stresu;
- rýchla orientácia v postupoch, procesoch;
- spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť.

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. prevádzkuje vodovody a kanalizácie v okresoch Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4321361  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 352 EUR/mesiac