Reagujte bez životopisu

Kuchár v penzióne Severka v Oravskej Lesnej

SEVERKA

Miesto práce
Oravská Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.5 2024 - 30.5 2024
1 300 - 1 700 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností uchádzača a taktiež na vzájomnej dohode. Kontaktujte nás a určite splníme Vaše predstavy. Možnosť je TPP aj živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 kuchárov.

V mesiaci Máj bude prebiehať rozsiahla rekonštrukcia kuchyňe a reštauračných priestorov.

Tieto rekonštrukčné práce do konca Mája ukončíme.

Váš nástup bude potrebný ideálne už teraz v Máji aby sa všetky procesy, vybavenie a iné povinnosti pripravili už dopredu.

Naša reštaurácia sa zmení na nové moderné prostredie so skvelým vybavením ktoré budeme vyberať spolu s Vami. Máte možnosť s nami začať novú kapitolu tejto reštaurácie a mať veľký vplyv na to ako sa nastavia nové štandardy. Našou víziou je moderná gastronómia ktorá bude mať aj tradičné jedlá pre tento región avšak v originálnom modernom štýle.

  • Chceme aby od nás odchádzali zákazníci nielen so spokojnosťou ale aj s pocitom že toto nebol iba štandart, ale naozaj výborný zážitok.
  • Chcete s nami uvariť jedinečný koncept reštauračného zariadenia? Pokiaľ je odpoveď áno, ozvite sa nám a povieme si viac.

V PRÍPADE ZÁUJMU O PRÁCU, ALEBO NEZÁVÄZNÉHO STRETNUTIA, KDE SA DOZVIETE VIAC O NAŠOM PENZIÓNE A SAMOTNEJ PRÁCI,  NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ.

- práca na hlavný pracovný pomer alebo práca na živnosť.

- PRAVIDELNÁ mesačná mzda, odmeňovanie

- zamestnanecké STRAVOVANIE

- v prípade potreby zamestnanecké UBYTOVANIE

- pracovné OBLEČENIE

- skelý pracovný KOLEKTÍV

- a iné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Máte skúsenosti s prípravou a varením rôznych druhov jedál.
  • Máte dokonale vyvinutý čuch a chuťové poháriky.
  • Dokážete viesť tím a organizovať prácu v kuchyni.
  • Vyhovuje Vám pracovať pod tlakom a rýchlo reagovať na zmeny.
  • Máte ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kuchár.
  • Výhodou je, ak ovládate cudzie jazyky a máte vodičský preukaz sk. B.

Penzión v Oravskej Lesnej.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Pojezdala
Tel.: +421917444906
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4817690  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac