Montážny pracovník - skladanie LED svietidiel

Setup.lighting s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska, Kúty
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie podľa kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie montáží LED svietidiel, zákazková a prototypová výroba
  • Kontrolovanie kvality vstupných materiálov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov
  • Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
  • Ochota podielať sa príležitostne na zahraničných služobných cestách ( Rakúsko, Nemecko,Švajčiarsko )
  • Základy nemčiny, alebo angličtiny výhodou

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s modernými technológiami
  • Dlhodobo perspektívnu prácu
  • Rýchly odborný a profesijný rast
  • Príspevok na stravovanie
  • Príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
  • Firemné akcie, teambuildingy
  • Interné a externé školenia
  • Zvyšovanie mzdy podľa nadobudnutých zručností a kompetencií

V prípade záujmu nám prosím pošli mailom svoj štrukturovaný životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické východou, nie podmienkou,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • si precízny a manuálne zručný
  • máš zmysel pre detail
  • máš technické myslenie
  • vieš čítať technickú dokumentáciu
  • si schopný pracovať samostatne aj v tíme
  • vieš si rýchlo osvojiť nové znalosti
  • máš organizačné schopnosti
  • tvoja práce je tvoja motivácia

Spoločnosť setup.lighting s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2017 a pre svojich klientov vyrábame LED svietidlá z masívneho dreva. Orientujeme sa na zákazkovú výrobu a sme otvorený individuálnym požiadavkám. Preto je nevyhnutné neustále konštruovať nové riešenia, na mieru pre našich zákazníkov. Našim zamestnancom ponúkame pracovné prostredie v silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Do nášho tímu si vyberáme zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych zamestnancov, s potenciálom rásť vo svojej oblasti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4166196  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac