Konštruktér/3D

Setup.lighting s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska, Kúty
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacpo skúšobnej lehote zvýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba 3D a technickej dokumentácie v programe AUTO CAD FUSION
- Príprava výrobných programov pre CNC zariadenia/3D-tlač vo výrobe
- Príprava návrhov pre realizáciu projektov svietidiel z masívneho dreva na základe podkladov
- Tvorba inštalačných manuálov a animácii pre svietidla
- Skladanie prototypov a zákazkových svietidiel

- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s modernými technológiami
- Dlhodobo perspektívnu prácu
- Rýchly odborný a profesijný rast
- Príspevok na stravovanie
- Príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
- Firemné akcie, teambuildingy
- Interné a externé školenia

V prípade záujmu nám prosím pošli mailom svoj štrukturovaný životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické východou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Auto CAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si precízny a manuálne zručný
- máš zmysel pre detail
- máš technické myslenie
- vieš čítať technickú dokumentáciu
- si schopný pracovať samostatne aj v tíme
- vieš si rýchlo osvojiť nové znalosti
- máš organizačné schopnosti
- tvoja práce je tvoja motivácia

Spoločnosť setup.lighting s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2017 a pre svojich klientov vyrábame LED svietidlá z masívneho dreva. Orientujeme sa na zákazkovú výrobu a sme otvorený individuálnym požiadavkám. Preto je nevyhnutné neustále konštruovať nové riešenia, na mieru pre našich zákazníkov. Našim zamestnancom ponúkame pracovné prostredie v silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Do nášho tímu si vyberáme zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych zamestnancov, s potenciálom rásť vo svojej oblasti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4146465  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac