Inštalatér - kúrenár

ESCO Servis s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
september 2020
620 EUR/mesiac+ prémie z výkonov v zmysle platného odmeňovacieho poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce na rozvodoch studenej vody, teplej úžitkovej vody a ústredného kúrenia
- opravy sociálnych zariadení a rozvodov v bytových domoch
- opravy a údržba technologických zariadení výmenníkových staníc a kotolní
- zváračské práce

- 37,5 hodinový pracovný týždeň
- stravné lístky v hodnote 4,60 EUR
- príspevok na III. pilier DDP
- relaxačné poukážky
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás táto príležitosť zaujala, zašlite prosím žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu [email protected].
V žiadosti prosím uveďte súhlas s poskytnutím osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky a následne budú pozvaní na osobný rozhovor.
Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér, kúrenár,vodár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončené stredné odborné vzdelanie v technického smeru (inštalatér, kúrenár, vodár)
- základný kurz zvárania elektrickým oblúkom (zváranie plameňom výhodou)
- osvedčenie o skúške zvárača výhodou
- aktívny vodič
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- orientácia na tímovú spoluprácu
- pracovná zaťažiteľnosť

Sme prešovská spoločnosť, ktorá zabezpečuje servis tepelných energetických zariadení, rozvodov ÚK a TÚV a súčasne poskytuje služby pre obyvateľov, nebytové priestory - oprava v bytových domoch, vodoinštalačné a kúrenárske práce, servis výťahov a poskytovanie havarijnej služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3288033  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 620 EUR/mesiac