Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník upratovacieho servisu

SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú upratovačku na upartovanie a čistenie spoločných obchodných priestorov OD Prior Piešťany.
Náplň práce - základné upratovanie, ako zmývanie, zametanie, vysávanie, utieranie prachu a práce podľa požiadaviek, strojové čistenie podláh.
Pracujeme od Pondelka do Soboty : od 06.00 do 08.30 hod.
Kontaktná osoba, ktorá Vám poskytne bližšie informácie :
Zuzana Horváthová 0903 792 505

Ponúkaný plat : 4,00 €/hod. v čistom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky pre prijatie zamestnanca:
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok

Spoločnosť RPM Service SK s.r.o. sa pohybuje na slovenskom trhu viac ako 20 rokov.
Za tú dobu sa spoločnosť vypracovala medzi najväčších domácich upratovacích špecialistov s viac ako 500 zamestnancami a celoštátnou pôsobnosťou, poskytujúca komplexné služby správy nehnuteľnosti pre takmer 250 klientov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4183177  Dátum zverejnenia: 31.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.