Pracovník upratovacieho servisu

SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie a čistenie rôznych prevádzok v Bratislave.
Obchodné priestory, kancelárske priestory. Ide o rôzne činnosti upratovania ako zametanie, umývanie, čistenie podláh, obkladov, okien, sociálnych zariadení a podobne.
Hodinová mzda sa pohybuje od 3,50 do 6,50 €, záleží od prevádzky, času upratovania a od toho či ide o prácu na živnosť, dohodu alebo pracovný pomer.

V prípade záujmu pošlite svoje meno a telefónne číslo na uvedenú mailovú adresu - budeme Vás kontaktovať. Dozviete sa všetko potrebné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

upratovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovných, spoľahlivých, disciplinovaných a hlavne pracovitých ľudí. Výhodou sú skúsenosti v oblasti upratovania.

profesionálne upratovacie a čistiace služby a práce

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Podunajská 25
821 06 Bratislava 214

Kontakt

ID: 3984700  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.