Obchodný zástupca

Servis Realít s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
600€ - 800€ FIX brutto podľa profilu uchádzača + variabilná zložka na základe predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna ponuka a predaj produktov spoločnosti
- Aktívne vyhľadávanie zákazníkov
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Realizácia obchodu a pravidelný kontakt s kľúčovými zákazníkmi

- variabilná zložka ovplyvniteľná vlastným výkonom
- možnosť práce na živnosť alebo na zamestnanecký pomer
- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- tablet
- možnosť Home Office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Poskytujeme služby a poradenstvo v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností, stavby a prestavby nehnuteľností, manažmentu servisných zásahov, dodávke riešení, produktov a systémov stavebnej chémie, ako aj outsourcovaného riadenia cielených obchodných procesov.

Základom nášho úspechu v našej spoločnosti je rozsah kvalifikácie, znalostí a zručností, ktoré ponúkame. V priebehu rokov sme tvrdo pracovali na vybudovaní komplexného tímu vysoko kvalifikovaných profesionálov, ktorí budú slúžiť našim zákazníkom. Títo talentovaní ľudia pracujú vo všetkých aspektoch životného cyklu Vašich projektov a spoliehajú sa na overené metodiky, procesy a postupy, ktoré sme použili a zdokonalili v priebehu rokov. Aby naši zákazníci udržali aktuálnosť, naši odborníci neustále skúmajú nové možnosti a aplikáciu technológií.

Pre novovzniknutú divíziu servisných služieb flotily osobných a úžitkových vozidiel firemných zákazníkov a automobilov fyzických osôb hľadáme ďalšie pracovné posily na pozíciu - automechanik.
ID: 3471699  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ - 800€ FIX brutto podľa profilu uchádzača + variabilná zložka na základe predaja