Oracle Developer

SERVIS EU s. r. o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
3 500 EUR/mesiacUvedená mzda 3 500 eur/brutto je minimálna mzdová hranica, mzdová úroveň sa odvíja a zvyšuje od stupňa seniority a od pracovných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť TransTEQ ponúka pracovnú pozíciu Oracle developer pre našich partnerov vo Viedni.

ORACLE DEVELOPER

• Podpora návrhu systému ako aj systémových a integračných testov aplikácií

• Údržba a výmena starších systémov (PL/SQL, Oracle Forms)

• Štruktúrovaný prístup a spôsob práce orientovaný na riešenia

Zamestnanecké benefity budú komunikované na osobnom alebo online rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Oracle programátor, JavaScript

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Aspoň 3 roky odbornej praxe v softvérovom inžinierstve
• Hlboká znalosť Oracle APEX/Javascript, PL/SQL
• Žiadúce skúsenosti s vývojom JIRA pluginov
• Dostatočná znalosť IT systémov (servery Linux), architektúry a IT procesov
• Vysoká ochota učiť sa a flexibilita pri oboznamovaní sa s novými témami
• Kvalitný a proaktívny spôsob práce
• Vysoká úroveň odbornosti v oblasti analýzy a dizajnu
• Dobrá znalosť anglického a nemeckého jazyka minimálne B2

Spoločnosť SERVIS EU prináša komplexné riešenia v oblasti Riadenia ľudských zdrojov a personálneho manažmentu.
Poskytuje komplexné služby pri výbere zamestnancov v IT sektore.
Spolupracujeme s IT spoločnosťami TransTEQ, KyberTEQ, DXC Technology
ID: 4777684  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac